mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj9
mod_vvisit_counterWczoraj18
mod_vvisit_counterBieżący tydzień55
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień1080
mod_vvisit_counterBieżący miesiąc9
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc2365
mod_vvisit_counterOgółem61837
Start wentylacja

Wentylacja jest to wymuszenie prawidłowej cyrkulacji powietrza pomiędzy pomieszczeniami a przestrzenią na zewnątrz lub wewnątrz zamkniętych przestrzeni.
Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie lub zwierzęta oraz w miejscach gdzie pracują urządzenia.
Dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego, zanieczyszczonego na świeże.
Szczególnie polecane w przypadku dodatkowych zanieczyszczeń takich jak opary substancji chemicznych, pyły, dym papierosowy itp.
W wyjątkowych przypadkach możemy mówić o wentylacji jako „obiegu zamkniętym” występującym np. w samolotach, gdzie zużyte powietrze jest filtrowane a następnie mieszane z tlenem przy równoczesnej regulacji temperatury oraz wilgotności powietrza. Przepływ powietrza odbywa się za pośrednictwem sieci kanałów wentylacyjnych.
Prawidłowo wykonana wentylacja zapewnia ochronę przed wilgocią oraz powstawaniem szkodliwych grzybów i pleśni.

W zakresie wentylacji nasza firma dostarczy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania wiodących producentów urządzeń i instalacji wentylacyjnych, takich jak: SYSTEMAIR, VENTURE INDUSTRIES ,KARPOL, LINDAB, LOXIMIDE, SMAY.

Zapewniamy kompleksową obsługę oraz dostawę zarówno standardowych elementów wentylacyjnych, jak również tych wykonywanych na specjalne zamówienie naszych klientów. Dobieramy i dostarczamy urządzenia wentylacyjne takie jak wentylatory, centrale wentylacyjne, klimatyzatory, kurtyny powietrzne. Jestesmy w stanie zaprojektować sieć rozdziału i rozpływu powietrza oraz instalacje klimatyzacyjne nawet dla najbardziej wymagającego inwestora.

Skupiamy się głównie na komlpetacjach dostaw urządzeń i sieci, ponieważ pragniemy pomagać naszym dotychczasowym i przyszłym klientom poprzez fachowe doradztwo oraz profesjonalną, rzetelną obsługę, pozwalając im cieszyć się dobrze działającym układem klimatyzacyjnym czy instalacją wentylacyjną.